Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.
Wałcz



UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny
Firma - adres:

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Bydgoska 32-34
78-600 Wałcz
Polska

Tel.: +48 673872100
Fax: +48 672584055
E-mail: albor@albor.com.pl

Sprzedaż pojazdów:  Mapa dojazdu
ul. Wojska Polskiego 123
Tel.: +48 672582626

     Dane rejestrowe firmy
     Regulamin serwisu
     Cennik stawek godzinowych serwisu
Dołącz do ALBOR na Facebooku ALBOR na Facebooku

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Prezes Zarządu
Bolesław Rafałko
Tel.: +48 673872525
Fax.: +48 672584055
   
E-mail: boleslaw@albor.com.pl
   

Wiceprezes Zarządu
Łukasz Rafałko
Tel.: +48 673541380
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392002
E-mail: lukasz@albor.com.pl
   

Członek Zarządu
Alina Rafałko
Tel.: +48 673872105
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: albor@albor.com.pl
   

 Członek Zarządu
Armin Andrzejak
Tel.: +48 673872631
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392006
E-mail: armin@albor.com.pl
   

 Członek Zarządu
Karolina Andrzejak
Tel.: +48 673872105
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392007
E-mail: karolina@albor.com.pl
   

Dyrektor administracyjny
Robert Krawczyk
Tel.: +48 673541383
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 785106106
E-mail: robert@albor.com.pl
   

<Kierownik administracyjny
Zygmunt Kwiatkowski
Tel.: +48 673872100
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391108
E-mail: zygmunt@albor.com.pl
   

Kierownik zmiany
Jerzy Majorczak
Tel.: +48 673872106
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392011
E-mail: jerzy@albor.com.pl
   

Kierownik zmiany
Daniel Maciejewski
Tel.: +48 673872106
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392023
E-mail: daniel@albor.com.pl
   

Specjalista ds. gwarancji
Marcin Twardowski
Tel.: +48 673872101
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392018
E-mail: marcin@albor.com.pl
   

Dział Obsługi Klienta
Edyta Kwiecień
Tel.: +48 673872106
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391196
E-mail: serwis@albor.com.pl
   

Kierownik
Jacek Broniecki
Tel.: +48 673872106
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392024
E-mail: jacek@albor.com.pl
   

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Maciej Pastuszak
Tel.: +48 673871382
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391014
E-mail: maciej@albor.com.pl
   

Kierownik działu sprzedaży części
Sławomir Mazur
Tel.: +48 673872631
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392010
E-mail: slawek@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży
Dorota Bonin
Tel.: +48 673871906
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391183
E-mail: dorota@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży
Artur Szostek
Tel.: +48 673541387
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391076
E-mail: artur@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży
Mateusz Mączka
Tel.: +48 673871907
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 695504472
E-mail: mateusz@albor.com.pl
   

Kierownik magazynu
Adam Mączka
Tel.: +48 673872100
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392014
E-mail: adam@albor.com.pl
   

Sales Manager
 

Bartosz Sudoł
Tel.: +48 672582626
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392025
E-mail: bartek@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
ciężarowych, naczep, przyczep

Piotr Patrzek
Tel.: +48 672582626
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665400583
E-mail: piotr@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
ciężarowych, naczep, przyczep

Marcin Graczykowski
Tel.: +48 672582626
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392027
E-mail: marcing@albor.com.pl
   

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
osobowych i dostawczych

Jacek Cichy
Tel.: +48 672582626
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665396846
E-mail: salon@albor.com.pl
   

Obsługa klienta, fakturowanie
 

Aleksandra Taras
Tel.: +48 673541385
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391171
E-mail: ola@albor.com.pl
   

Obsługa klienta, fakturowanie
 

Monika Grzybkowska
Tel.: +48 673541385
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 695504212
E-mail: monika@albor.com.pl
   

Doradca ds. leasingu i obsługi klienta
 
Małgorzata Przytuła
Tel.: +48 673541385
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665392009
E-mail: malgorzata.przytula@albor.com.pl
   

Specjalista ds. logistyki
 

Marta Frejmut
Tel.: +48 673541385
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 665393429
E-mail:

marta@albor.com.pl


Główny księgowy
Renata Spyrzewska
Tel.: +48 673872526
Fax.: +48 672584055
Mobile:  +48 665393325
E-mail: renata@albor.com.pl
   

Księgowa
Małgorzata Woźniak
Tel.: +48 673870444
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: malgorzata@albor.com.pl
   

Księgowa
Anna Strąk
Tel.: +48 673870444
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: anna@albor.com.pl

Księgowa
Iwona Kwiecień
Tel.: +48 673872526
Fax.: +48 672584055
Mobile: +48 691391195
E-mail: iwona@albor.com.pl
   

Księgowa
Agnieszka Abramek vel Janiszewska
Tel.: +48 673541386
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: agnieszka@albor.com.pl
   

Specjalista ds. Kadr i Płac
Urszula Chlebowska
Tel.: +48 673872105
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: ula@albor.com.pl
   

Księgowa-Kasjer
Monika Czarnecka
Tel.: +48 673872100
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: kasa@albor.com.pl
   

Księgowa-Kasjer
Mariola Tarnowska
Tel.: +48 673872100
Fax.: +48 672584055
 
E-mail: kasa@albor.com.pl