Oferta pracy - MOBILNY SPRZEDAWCA

ALBOR - oferta pracy - mobilny sprzedawca

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k. - Autoryzowany Partner Serwisowy MAN działający nieprzerwanie od 30 lat, poszukuje osób na stanowisko:

MOBILNY SPRZEDAWCA DS. USŁUG SERWISOWYCH I CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Zakres obowiązków na ww.stanowisku:

  • nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (badanie potrzeb, prezentacja oferty)
  • analiza sprzedaży i rynku
  • aktywna sprzedaż
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowa bazy klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży części i usług serwisowych

Wymagania:

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
  • samodzielność i systematyczność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Miejsce pracy: WAŁCZ (woj. zachodniopomorskie)

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.:
ul Bydgoska 32-34
78-600 Wałcz
lub o przesłanie CV na adres e-mail: albor@albor.com.pl

Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)".

Firma - adres:

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Bydgoska 32-34
Polska

Tel.: +48 673872100
Fax: +48 672584055
E-mail: albor@albor.com.pl

Sprzedaż pojazdów:  Mapa dojazdu
ul. Wojska Polskiego 123
Tel.: +48 672582626

     Dane rejestrowe firmy
     Regulamin serwisu
     Cennik stawek godzinowych serwisu
Dołącz do ALBOR na Facebooku ALBOR na Facebooku

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną oraz telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny