Praca w ALBOR!

ALBOR - oferty pracy

Praca w ALBOR! - poszukujemy pracowników

ALBOR Sp. z o.o. Sp.k. to Autoryzowany Partner Serwisowy MAN. Jesteśmy firmą renomowaną, działającą nieprzerwalnie od 30 lat, posiadamy ugruntowaną pozycję rynkową i finansową stabilność, a w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Wałcz ( zachodniopomorskie), praca w systemie zmianowym ( 7.00-15.00 i 12.00-20.00)
Ogólny zakres obowiązków: diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych w pojazdach ciężarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe przy naprawach samochodów ciężarowych i/lub przyczep/naczep
  • duży entuzjazm oraz zaangażowanie w stały rozwój własny i firmy
  • szczere i uczciwe podejście do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( liczne szkolenia  specjalistyczne na koszt firmy)
  • prawo jazdy kat.B ( kat.C,D,E będą dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań wraz z premiami za ich  realizację i zaangażowanie
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • perspektywa dalszego indywidualnego rozwoju
  • dla osób spoza Wałcza mieszkanie służbowe oraz pomoc w przeprowadzce i   zorganizowaniu się na miejscu

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Ogólny zakres obowiązków:

  • ogólne naprawy blacharskie, spawalnicze, zgrzewcze
  • przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia
  • naprawy nadwozia, kabin z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych
  • wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach
  • konserwacja antykorozyjna nadwozi
  • wymiana uszkodzonych elementów kabin nadwozia
  • współpraca z mechanikiem, elektromechanikiem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • gotowość do systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • stabilna praca w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań wraz z premiami za ich realizację i zaangażowanie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższych stanowiskach prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: albor@albor.com.pl, listownie na adres: ALBOR Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bydgoska 32-34, 78-600 Wałcz bądź złożenie tych dokumentów osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)".

Firma - adres:

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Bydgoska 32-34
78-600 Wałcz
Polska

Tel.: +48 673872100
Fax: +48 672584055
E-mail: albor@albor.com.pl

Sprzedaż pojazdów:  Mapa dojazdu
ul. Wojska Polskiego 123
Tel.: +48 672582626

     Dane rejestrowe firmy
     Regulamin serwisu
     Cennik stawek godzinowych serwisu
Dołącz do ALBOR na Facebooku ALBOR na Facebooku

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną oraz telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny