Wielkie otwarcie MAN TopUsed

ALBOR - inauguracja oddziału MAN TopUsed w Wałczu

W sobotę 1.06.2019 r. firma ALBOR uroczyście otworzyła centrum MAN TopUsed w nowej lokalizacji w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego 123. Znajduje się tam nowe biuro Działu Sprzedaży Pojazdów, a usytuowany bezpośrednio obok biura utwardzony plac o powierzchni 5.000 m2 pozwala na wygodną prezentację aktualnej oferty pojazdów używanych.

ALBOR od wielu lat sprzedaje coraz więcej pojazdów, co zostało zauważone i docenione przez  MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.  - pozwoliło to obu firmom na nawiązanie współpracy oraz uzyskanie prawa do korzystania z brandu MAN TopUsed przez ALBOR.

Inauguracja oddziału MAN TopUsed w Wałczu była znakomitą okazją do hucznej promocji nowego punktu sprzedaży. Właściciele firmy ALBOR postanowili wykorzystać zbieg dat i zorganizowali dla klientów i pracowników piknik, będący połączeniem celebracji otwarcia, spotkania z siłaczami i obchodami Dnia Dziecka.

Specjalnie na tę okazję do Wałcza przyleciał śmigłowcem i wylądował w bezpośrednim sąsiedztwie kilkudziesięciu wyeksponowanych ciągników siodłowych marki MAN gość i sędzia zaplanowanych zawodów – strongman Mariusz Pudzianowski, pięciokrotny mistrz świata. Już samo lądowanie wywołało w mieście niemałą sensację, a był oto dopiero początek fety. Drugim siłaczem obecnym na imprezie był Marcin Wlizło, wielokrotny zdobywca Pucharu Polski Strongman, który prezentował gościom zasady obowiązujące w przygotowanych konkurencjach siłowych: przeciąganiu ciągnika i uścisku Herkulesa. Mariusz Pudzianowski jako sędzia, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia udzielał również bezcennych rad, jak uzyskać najlepszy możliwy wynik.

Dorośli mierzyli się z ciężarami, mając jednocześnie okazję do pamiątkowych autografów i zdjęć w fantastycznej scenerii, na tle lśniących ponad 60-ciu ciągników siodłowych marki MAN. Dzieci natomiast uczestniczyły w przygotowanych przez profesjonalnych animatorów z teamu Eventowe Love konkursach i zabawach. Całości atmosfery pikniku dopełniały stoiska cateringu, gdzie każdy gość mógł jeść i pić do woli.

Przygotowana z pompą i pomysłowa parapetówka udała się znakomicie. Dopisała pogoda, a przede wszystkim licznie przybyli goście, dla których impreza ta była zorganizowana.

Właściciele ALBORU serdecznie zapraszają do nowej siedziby MAN TopUsed w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego 123, a najlepszy w kraju zespół specjalistów do spraw sprzedaży pojazdów czeka, by na miejscu udzielić wszelkich wyjaśnień i niezbędnej pomocy. Szczegółowe informacje oraz bieżącą ofertę dostępnych pojazdów znaleźć można na firmowej stronie internetowej ALBOR - tutaj  LINK.

ALBOR - inauguracja oddziału MAN TopUsed w Wałczu

ALBOR - inauguracja oddziału MAN TopUsed w Wałczu

ALBOR - inauguracja oddziału MAN TopUsed w Wałczu

Firma - adres:

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Bydgoska 32-34
78-600 Wałcz
Polska

Tel.: +48 673872100
Fax: +48 672584055
E-mail: albor@albor.com.pl

Sprzedaż pojazdów:  Mapa dojazdu
ul. Wojska Polskiego 123
Tel.: +48 672582626

     Dane rejestrowe firmy
     Regulamin serwisu
     Cennik stawek godzinowych serwisu
Dołącz do ALBOR na Facebooku ALBOR na Facebooku

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną oraz telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny